HAZIRLIK MAÇLARI

30 Kasım 2017 Perşembe

GOP Yeniköy'de Şok İstifa

GOP Yeniköy'de Şok İstifa.
İstanbul Süper Amatör Lig 4. grupta mücadele eden Arnavutköy temsilcisi Yeniköyspor'da 7 yıldır başkanlık görevini üstlenen Gökmen Altınbaş kendi özel facebook sayfasından yaptığı açıklama ile istifa ettiğini açıkladı. 

Gökmen Altınbaş yaptığı açıklama da istifa gerekçelerini açıklarken şu cümlelere yer verdi. "2010 yılından beri Yeniköyspor kulübü başkanlık görevini yapmaktayım bu 7 sene içerisinde ALLAH'ıma şükürler olsunki kulübümüze 2 şampiyonluk birde spor lokali kazandırdık bu 7 sene içerisinde gerek yönetici arkadaşlarımla gerek sponsorlarımızla uyum içerisinde çalışıp Yeniköyspor'u 2. amatörden süper amatöre taşımanın gururunu yaşadık. Bu sezonda büyük umutlarla sezonu açtık sezon öncesi sponsorlarımızla görüşmeler yaptık sponsorlarımızdan aldığımız sözlerle futbolcu kardeşlerimizle antlaşmalar yaptık ama maalesef yarı yolda bırakıldık tabiri caizse kandırıldık. Kimse kimseye yardım etmek zorunda değildir keşke sezon öncesi bizlere söz vermeseydiniz bizlerde ona göre kadromuzu kurardık. Başta belediyemiz maddi açıdan hiçbir spor kulübüne destek olmuyor (Arnavutköy belediyespor) hariç İstanbul'da ilçelerin % 90nı bütün takımlarına maddi yardım yaparken ne hikmetse bizim belediye bu konulara soğuk bakıyor. Sezon öncesi sosyal Hesabımdan paylaştığım kulübümüze yardım eden firmalar diye onların hemen hemen hiçbiri sözünde durmadı. Bölgemizde faaliyet gösteren 3. havalimanı ana şirketi İga Arnavutköy Belediyespor'a büyük yardımlar yaparken en büyük zararı verdiği Yeniköy'e bakmıyor bile yine köyümüzde faaliyet gösteren Milten holding 2 senedir kulübümüzle ilgilenmiyor bile siz söyleyin bu şartlarda bir kulüp nasıl ayakta kalsın bölgemizde o kadar büyük iş adamı varken kimse sahip çıkmıyorsa bizler daha ne kadar mücadele edebiliriz. Artık çok yalnız kaldığımı hissettim 7 sene yürüttüğüm başkanlığı bugünden itibaren istifa ederek görevimi bırakıyorum haklarınızı helal edin eğer bende hakkınız varsa Yeniköy'e ve spor camiasına haklarımı canı gönülden helal ediyorum saygılarımla spor kamuoyuna duyrulur."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.