HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2017 Cuma

GÖNÜL EDA KÖKER VOLEYBOL MİLLİ TAKIMINA DAVET EDİLDİ

GÖNÜL EDA KÖKER VOLEYBOL MİLLİ TAKIMINA DAVET EDİLDİ
Konya Gençlikspor Kulübü sporcusu Gönül Eda Köker Voleybol Milli Takım kadrosuna seçilerek 04-07 Ocak 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’da yapılacak olan 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonasında mücadele edecek.
Sporcumuz Gönül Eda Köker’in de kadroda yer aldığı Voleybol Milli Takımımız 20-24 Kasım 2017 tarihleri arasında İzmir’de hazırlık kampına girecek. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporcumuz Gönül Eda Köker’e, 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonasında başarılar diler, Antrenörlerimiz Fatoş Özçelik ve Ömer Özçelik’itebrik ederiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.