HAZIRLIK MAÇLARI

20 Kasım 2017 Pazartesi

Gol Düellosunda Gülen Taraf KartaltepeSüper Amatör Lig 8.Grupta alt sıralarda yer alan Yedikulespor ile Kartaltepespor karşı karşıya geldi.
Konuk ekib Kartaltepespor deplasmanda Yedikulesporu 4-2 yendi. Namık Sevik stadında oynanan karşılaşmada oyuna ev sahibi Yedikulespor daha atak başladı . Ancak Konuk ekip Kartaltepespor 18. dakikada ani geliştirdiği atakta süratli oyuncusu Kadir ile golü buldu 0-125. dakikada sol taraftan kullanılan korner atışında savunmadan çıkan ihsan kafa ile eşitliği sağladı 1-1.karşılaşmanın 30 dakikasında Yedikulesporlu taraftarların kendi arasında çıkan tartışma nedeniyle karşılaşma 8 dakika durdu. 


Güvenlik güçleri Olayları yatıştırmasının ardından maç başladı.ilk yarıda karşılıklı ataklar vardı Ancak başka gol getirmedi taraflar soyunma odasına 1-1 lik eşitlikle gitti.Karşılaşmanın 2. yarısına Yedikulespor hızlı başladı. 52. dakikada sağdan yapılan ortada Abdullah yeniden Yedikulesporu 2-1 öne geçirdi. 65. dakikada kullanılan serbest atışta savunmadan çıkan Sergen kafa ile durumu 2-2 ye getiren golü attı.


 70. dakikada Hakem Sahanın başarılı oyuncusu Yedikuleden Erdiyi 2. sarıdan oyundan attı. 4 dakika sonra bu sefer Kartaltepespor’dan Batuhan 2. sarıdan kırmızı kart gördü.85. dakikada savunmadan sıyrılan Yılmaz Kartaltepesporu 3-2 öne geçirdi. 90. dakikada Ege son sözü söyledi karşılaşmada 4-2 Kartaltepespor’un üstünlüğe ile sona erdi. Bu sonuçla Yedikulespor 7 puanda kalırken Kartaltepespor puanını 13 yaptı.
HABER:EROL EFTEKİNFOTOĞRAFLAR NAZMİ ALKIŞ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.