HAZIRLIK MAÇLARI

21 Kasım 2017 Salı

GENÇ BAŞKAN ÖZGÜR SUBAŞI VE SANATÇI ŞEBNEM CEYHAN GALA TV DE SİZLERLE


 SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI


Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN GALA TV de Canlı Yayında Amatör Futbol ve Profesyonel Spor Kulübü Camialarının Yer Alacağı Bu Güzel Pragramda Siz Değerli Başkanlarımız Yöneticilerimiz Hocalarımız ve Sporcularımızla Beraber Her Pazar Saat 22-00 24-00 Da Sizlerle Beraber Soru Görüş ve Önerilerinizi Bekliyoruz.Spor Camiasının Önde Gelen İsimleriyle Beraber Her Hafta Pazar Günü Amatör ve Profesyonel Spor kulübü Camialarının Yer Alacağı SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMIYLA Sizlerleyiz.


SPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR.


İstanbulda ki Bütün Amatör Spor Kulüpleri Ziyaret Ederek Ekranlara Taşıyacağız Elimizden Geldiğince Her Kulübümüzün İsmini Canlı Yayında Veterelerini Yayınlayacagız.


Bize Ulaşan Tüm Görüntüleri Gala Tv De Canlı Yayında Sizlerle Paylaşıcaz.


              BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN nın Hazırlayıp Sunduğu Spor Sanat Panorama Programı Her Pazar Saat 22-00 24-00 da Siz değerli Amatör Spor Kulübü Başkanları Yöneticileri Hocaları ve Sporcularıyla Beraber Sizlerle.
 

Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN GALA TV de Canlı Yayında Sizlerle Beraber.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.