HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2017 Çarşamba

GAZİOSMANPAŞASPOR 2. YARIDA DAĞILDI

GAZİOSMANPAŞASPOR 2. YARIDA DAĞILDI
BAL Ligi 12. Grup’ta mücadele eden Gaziosmanpaşaspor evinde oynadığı Çıksalınspor karşısında ikinci yarıda yediği gollerle sahadan 3-1 boynu bükük ayrıldı.
Gaziosmanpaşaspor’lu taraftarlar her maçta olduğu Çıksalınspor karşısında da takımlarını Yıldıztabya Stadında da yalnız bırakmadı. 
Daha önce evinde yenilgi yüzü görmeyen ev sahibi ekip ilk yarıyı 25. dakikada Evren’in Penaltıdan attığı golle 1-0galip ayrıldı.
Karşılaşmanın 2. Yarısına hızlı başlayan konuk ekip 60. dakikada Fatihle 1-1 lik eşitliği sağladı Çıksalınspor 72 ve 74. Dakikada Eray can ile biri penaltıdan olmak üzere 2 gol bulunca bir anda 3-1lik skoru yakaladı. Mücadelenin 80. Dakikasında Kaleci Armağan sakatlanınca 3 oyuncu değiştiren Teknik direktör Akın Topgül, kaleye Abdulganyu’yu geçirme zorunda kaldı.Karşılaşmanın 2. Yarısında adeta tel tel dökülen Gaziosmanpaşsspor’lu futbolcular özellikle orta sahada büyük zorluklarla kaptıkları topları hemen saniyesinde rakibe kaptırdılar.Hal böyle olunca Gaziosmanpaşaspor istediği futbolu sahaya yansıtamadı ve karşılaşmadan ağır bir yenilgi ile ayrıldı. Bu yenilgi ile Evsahibi 11. Puanda kalırken Konuk ekip ise puanını 7 yaptı. Gaziosmanpaşaspor haftaya Altınova Belediyespora konuk olurken Çıksalınspor ise evinde Altınova belediyeyi konuk edecek .


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.