HAZIRLIK MAÇLARI

7 Kasım 2017 Salı

GALATA KULESİ’NDEN ATLAYIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

GALATA KULESİ’NDEN ATLAYIŞ TARİHİ BELLİ OLDU
Daha önce hava muhalefeti nedeniyle ertlenen Galata Kulesi’nden atlayışın tarihi belli oldu. European Outdoor Film Tour Turkey tarafından düzenlenecek etkinlikler kapsamında ekstrem sporcusu Cengiz Koçak, 9 Kasım Perşembe günü saat 08:00’de Galata’dan Serbest atlayış olarak bilinen ‘base jump’ atlayışı yapacak. Senaryonun, kurgunun, aktörün, özel efektlerin olmadığı salt aksiyonun yer aldığı EOFT Turkey, bir film etkinliğinin olmasının yanı sıra Galata Kulesi’nden atlayış, Haliç’te kano yarışı, Kaş’ta dalış ve Rize’de rafting gibi çeşitli aktiviteleri de içinde barındırıyor.


Macerasever ve outdoor tutkunlarına ilham veren kahramanları bir araya getiren EOFT, ilk defa AB ülkeleri dışında bir ülkede gerçekleşiyor. 15 yılı aşkın bir süredir, 22’den fazla ülkede 300 farklı noktada seyirciyle buluşan EOFT, Türkiye’de doğa sporları bilincini geliştirmeyi amaçlıyor. Milyonlarca takipçisi olan EOFT, Türkiye’nin ekstrem sporlarına elverişli doğasını dünyanın gözleri önüne serecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen organizasyonun bir diğer amacı ise, Türkiye turizmine katkı sağlamak.
Galata’dan gerçekleştirilecek olan II. Hezarfen atlayışı perşembe günü saat : 08.00'de ilgilenenlere duyurulur.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.