HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2017 Cumartesi

CEM ÖZEL’DEN KARTAL’A ÖNEMLİ MAÇ ÖNCESİNDE MORAL YEMEĞİ

CEM ÖZEL’DEN KARTAL’A ÖNEMLİ MAÇ ÖNCESİNDE MORAL YEMEĞİ
İstanbul 1.Amatör lig 6.Grupta şampiyonluk yarışı veren Sefaköy Kartalspor, yönetim, teknik heyet ve futbolcular ile Fokurtu Cafe ‘de moral yemeğinde bir araya geldi.
İstanbul 1.Amatör Ligde şampiyonluk yarışı veren siyah-beyazlılar haftanın son idmanı sonrası kulüp yöneticilerinden Cem Özel bu hafta oynanacak Ferahevler maçı öncesi moral yemeği verdi.

Dayanışma ve moral yemeğine Başkan Yener Dayı’nın yanı sıra yöneticilerden Cem Özel, Serdar Kasap, Teknik Direktör Şerafettin Aranci ve yardımcıları, futbolcular, basın mensupları katıldı. 

"Birlik ve beraberlik içerisinde yükselişe geçeceğiz"
Yemek öncesi konuşan Kulüp Başkanı Yener Dayı, birlik ve beraberlik içinde başaramayacakları bir iş olmadığını söyledi.
"Bugün bu akşam bizleri yemekte buluşturan mekân sahibi aynı zamanda yöneticimiz olan Cem Özel kardeşime huzurunuzda teşekkür edemiyorum. Bundan sonra daha gayretli daha birlik ve beraberlik içinde daha yardımlaşmalı ve daha fedakâr bir şekilde takımımıza sarılalım. Hocamız, teknik heyetimiz, siz futbolcu kardeşlerimiz, biz yöneticiler ve kulüp çalışanlarımız olarak birlik ve beraberlik içerisinde olduktan sonra bizim başaramayacağımız bir iş yoktur”

Dayı "sizlerden ricamız az önce dediğim gibi takıma en iyi şekilde faydalı olabilmek için elimizden gelen bütün gayreti gösterelim. Kadroya girelim girmeyelim işinizi severek yaptığınız sürece bütün arkadaşlarımızın kulübümüze faydalı olacağına inanıyorum. İnşallah bundan sonraki maçları coşkuyla, iyi bir mücadeleyle iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum, hepinize başarılar diliyorum“ şeklinde konuştu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.