HAZIRLIK MAÇLARI

29 Kasım 2017 Çarşamba

Çayırgücü'nün Gecesinde Camia Bir Araya Geldi.

Çayırgücü'nün Gecesinde Camia Bir Araya Geldi.
İSTANBUL 1. AMATÖR KÜME TAKIMLARINDAN ÇAYIRGÜCÜSPORUN TERTİPLEDİĞİ BİRLİK VE BERABERLİK VE DAYANIŞMA GECESİNDE CAMİA BİR ARAYA GELEREK BÜTÜNLEŞTİ.
1985 yılında göçmen vatandaşlarımızın bir araya gelerek Gaziosmanpaşaspor stadının olduğu yer olan Salih ağanın çayırı olarak bilinen yerde kurulan Çayırgücüspor kulübü bir çok genci spora kazandırarak Türk futboluna hizmetini sürdürüyor. Şu anda İstanbul 1. Amatör kümede yer alan Çayırgücüspor kulübü tertiplediği gecede camiayla bütünleşti. 
Yaklaşık 800 kişinin katıldığı muhteşem gecede bütün kalpler Çayırgücüspor’un başarısı için attı. 

Geceye, Başta Çayırgücü Spor yönetim kurulu olmak üzere Siyasi Parti Temsilcileri, Tek Rumeli TV Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Baykal,Gaziosmanpaşa Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği yönetim kurulu üyeleri, Spor kulübü yöneticileri,Sivil Toplum kuruluşu temsilcileri ve Çayırgücü camiası katıldı.
Yoğun bir ilginin gözlemlendiği gecede davetliler yemek öncesi bol bol sohbet etme imkanı buldu.. 
Gecenin sunumunu katılımcıların takdirini kazanan yönetim kurulu üyelerinden Yakup şen Yaptı.Gece kulübün tanıtımı ile başlandı.
Daha sonra Yönetim Kurulu üyeleri sahneye davet edilmesinin ardından 
Başkan Erol Şişli kısa bir konuşma yaptı.
Başkan Şişli ve yönetim kurulu üyeleri katılımcılardan bol bol alkış aldı.
Gecede işletme sahibi Veli Demir ise kulübe destek olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Çayırgücüspor Kulübü tarafından organize edilen Birlik ve Dayanışma Yemeğinde coşkulu anlar yaşattı.
Dans müziğinin ardından birbirinden güzel şarkı ve türkülerle davetliler geç saatlere kadar eğlendirdi.


HABER;EROL EFTEKİN / KAMERA BORA AY 
TEK RUMELİ TV SPOR SERVİSİ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.