HAZIRLIK MAÇLARI

16 Kasım 2017 Perşembe

Bornova Belediyespor Çeyrek Finalde

Bornova Belediyespor Çeyrek Finalde
Yıldız Kızlar Türkiye Voleybol Şampiyonası grup maçlarında Bornova Belediyespor ile Dost Spor Gazi Emir Spor Salonu'nda çeyrek finale kalabilmek için karşı karşıya geldi. Kazanan takımın adını Çeyrek Finale yazdıracağı müsabaka sonunda Bornova Belediyespor sahadan 3-0 galip ayrılarak mutlu sona ulaşan takım oldu.

Gazi Emir Spor Salonu'nda Türkiye Şampiyonası Yıldız Kızlar grup müsabakalarında Bornova Belediyespor ile Dost Spor müsabakası son derece çekişmeli geçerken iki takım oyuncularınında ortaya koyduğu performans nefesleri kesti.
İlk sete Aleyna Çayır'ın servisi ile başlayan Bornova Belediyespor teknik molaya da 7-12 önde girdi. Dost Spor zaman zaman skorda dengeyi sağlamaya çalışsa da Bornova Belediyespor yakaladığı serilerle bir anda farkı açtı ve ilk seti  25-11 önde tamamladı.
2. sette de çekişmeli mücadele devam etti. 2. set Dost Spor'lu Sinem'in servisi ile başladı. İlk Teknik Molaya 12-10 Bornova Belediyespor önde girerken başa baş giden mücadelede mola sonrası Bornova Belediyeli sporcular sete ağırlığını koyarak 25-16'lık skorla durumu 2-0'a getirdiler. Tüm umutlarını 3. sete bağlayan Dost Spor en azından bu seti alarak müsabakaya ortak olmak istese de Bornova Belediyespor 25-17 galip ayrıldığı setle maçı 3-0 kazanarak adını Çeyrek Finale yazdırmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.