HAZIRLIK MAÇLARI

13 Kasım 2017 Pazartesi

Bigaspor Çorluspor1947 engelini aşmasını bildiBigaspor Çorluspor1947 engelini aşmasını bildi
Bölgesel Amatör Lig Çanakkale temsilcisi Bigaspor takımı Tekirdağ temsilcisi çorluspor1947 takımını Biga İlyas Bayram İlçe Stadyumunda ağırladı.
Müsabaka öncesinde iki takım taraftarları arasında dostluk rüzgarı esti.iki takım taraftarları ortak hareket ederek Atatürk heykelinin önünde saygı duruşunda bulundular.


müsabakaya gelince İki takımda son derece kötü gününde olunca ortaya kaliteli bir futbol çıkmadı. Buna sahanın zeminindeki bozukluklarda eklenince sporseverler oynanan oyundan memnun kalmadılar.

Bigaspor takımı girdiği pozisyonların iki tanesini gole çevirmesini becerdi ve müsabakadan 2-0 galip ayrılmasını bildi.

Çorluspor1947 takımının doksan dakika boyunca çabası gol getirmeye yetmeyince çok önemli bir üç puanı Biga'da bırakmış oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.