HAZIRLIK MAÇLARI

19 Kasım 2017 Pazar

Beylikdüzüspor'dan altın değerinde üç puanBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Beylikdüzüspor takımı evinde zirve adayı takımlardan Maltepespor takımını konuk etti.
Soğuk ama futbol oynamaya son derece elverişli bir havada oynanan müsabakada Beylikdüz takımı ilk yarının son saniyelerinde Semih'in ayağından bulduğu golle üç puanı hanesine yazdırmayı başardı.


Müsabakanın ikinci yarısında Maltepespor takımının skoru değiştirme adına gösterdiği tüm çabaya başarıyla karılık veren Beylikdüzü takımı çok önemli puanı hanesine yazdırmayı başardı.
Bu galibiyetle Beylikdüzü takımı puanını 16 yaparken,diğer temsilcimiz Maltepespor takımı 18 puanda kalırken zirve yarışında da çok önemli bir üç puanı bırakmış oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.