HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2017 Cuma

BEYKOZ 1908'e Şok CezaBEYKOZ 1908'e Şok Ceza
Süper Amatör Lig temsilcilerimizden Beykoz 1908 takımı bu gün aldığı haber ile adeta yıkıldı.
GOP Yeniköy maçında yaşanan hakeme saldırı teşebbüsü neticesinde 2 maç saha kapama cezası verildi. İl Disiplin Kurul kararı neticesinde Beykoz1908 takımı evinde oynayacağı Kazım Karabekirspor ve Başakşehir Kartalspor müsabakalarını tarafsız sahada oynayacak. Ayrıca Kulüp Yöneticisi Eser Öktem de cezalardan nasibini aldı ve 15 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı. Alınan bu karar sonrasında Beykoz 1908 takımının sergileyeceği tavır merak konusu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.