HAZIRLIK MAÇLARI

1 Kasım 2017 Çarşamba

Beykoz1908 Kulübünden Taziye MesajıBeykoz1908 kulübü hakkın rahmetine kavuşan Vefaspor Kulübü yöneticilerinden Hasan Altun'un Vefatından dolayı duydukları üzüntüyü dile getirerek taziye mesajında bulundu.
Türk futbolunun mihenk taşlarından olan 109 yıllık Vefa kulübünün değerli yöneticisi Hasan Altun'un vefat haberini derin üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.Başta kederli ailesi olmak üzere Vefaspor kulübüne başsağlığı diliyor,merhuma da Allahtan rahmet diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.