HAZIRLIK MAÇLARI

11 Kasım 2017 Cumartesi

Beykoz1908 evinde kayıp
Süper Amatör Lig 4.Grup mücadelesinde Beykoz1908 takımı GOPYeniköy takımını ağırladı.

STAD : Paşabahçe
HAKEMLER : Batuhan Bayar-Burak Canbulat-Mesut Kırbaş
BEYKOZ 1908 A.Ş. : Gürcan , Miraç , Harun , Roland , Arınç  ( Dk.81 Berkay  ), Souleymane  ( Dk.72 Erencan ), Tuğberk, Oğuzhan Çiçek , Bayram, Ali Feyyaz, Ulaş  ( Dk.79 Deniz Enyong  )
Yedekler : Muratca,Umut-Doğa,Eren-Cengizhan
ANTRENÖR : Mustafa Ülker
GOP YENİKÖYSPOR : Özkan , Emre Topkapı , Enes , Ömer , Taner, Muhammed , Egemen , Doğan Umut , Kadir , Sefa , Emre Yavuzkal 
YEDEKLER : Semih-Deniz-Samet-Doğukan-Harun-Eser-Müslüm
ANTRENÖR : Şaban Güldür
GOLLER : Dk.10 Ulaş, Dk.17 Enes, Dk.85 Kadir
Müsabaka sabahın öğlene bağlandığı saatlerde erken sayılabilecek zaman diliminde oynanmasına rağmen hatrı sayılır bir sporsever topluluğu ile takip edildi.


Sarı Siyahlı taraftarlar müsabakanın başından sonuna kadar takımlarını desteklerken müsabaka sonunda Hakem Triosuna inanılmaz tepkiler gösterdiler.Müsabakaya evsahibi Beykoz takımı etkili başladı.

Ulaş henüz dakikalar 10.dediği anda yarı vole vuruşu ile takımını 1-0 öne geçirmesini bildi.Bu golün yedi dakika sonrasında deplasman temsilcisinin sol beki Enes ceza sahasına sol çaprazdan mükemmel bir şut çıkardı ve bu şut filelerle buluşunca skora denge geldi.


Bu gol sonrasında her iki takımında çabaları sonucu değiştirmeye yetmedi.ilk kırkbeş dakikanın son saniyelerinde Beykoz1908 akınında ceza sahasına kuvvetli fulelerle giren Bayram rakibi GOPYeniköy defansının müdehalesiyle kendini yerde buldu.Müsabakayı yöneten orta hakem düdüğü ağzına götürmesine rağmen bir an duraksadı ve penaltı noktasını göstermekten vazgeçti.


Müsabakanın ikinci yarısında iki takımda skoru lehine çevirme üzerine bir oyun kurguladı.Dakikalar 60.dediği anda bu kez AliFeyyaz ceza sahasına girerken düşürüldü.Müsabakayı yöneten Orta Hakem bu pozisyona da devam deyince tribünlerin yoğun tepkisi ile karşılaştı.


İki takımda açık bir futbol sergileyince karşılıklı gol pozisyonları oluşmaya başladı.Özellikle Beykoz1908 takımı Ulaş ile üç,Harun ve DenizEnyong ile birer gol pozisyonundan faydalanamadı.Futbolun değişmez kuralı bir kez daha sahneye çıktı ve atamayana atarlar teorisi hayata geçti.

Birçok pozisyondan faydalanamayan Beykoz1908 takımı dakikalar 86.dediği anda Kadir'in golüne engel olamayınca müsabakadan 1-2 mağlup ayrıldı.Müsabaka sonunda müsabakayı yöneten Hakem triosuna tepkiler çok fazla oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.