HAZIRLIK MAÇLARI

27 Kasım 2017 Pazartesi

Beşyüzevler bir attı üç aldıSüper Amatör Küme 3.Grupta zirveyi yakından ilgilendiren maçta 
ev sahibi Beşyüzevlerspor namaglup olarak çıktığı maçta takipçilerinden Arnavutköyspor’u 1-0 yenerek sahadan istediği puanı alarak ayrılan taraf oldu.
Büyük şehir belediye Stadı’nda oynanan maç tam bir taktik savaşına sahne olurken her iki takımda 90 dakika boyunca sert ve mücadeleci bir oyun ortaya koydu.Maça ilk dakikalardan itibaren ağırlığını koyan ev sahibi Beşyüzevlerspor orta sahada üstünlüğü eline geçirerek oyunu rakip sahaya yıktı Ancak Konuk ekip Arnavutköyspor ani kontrataklarla etkili olmaya çalıştı.İlk yarıda her iki takımda öne geçme fırsatlarını değerlendiremeyince. 0-0 sona erdi.
İkinci yarıya hızlı başlayan taraf konuk ekip Arnavutköyspor oldu. Ancak maçın ilerleyen dakikalarında Beşyüzevlerspor dengeyi kurarak daha sonra maçta üstünlüğü ele geçirdi. 
Karşılaşmanın tek golü 80. dakikada geldi. Bu dakikada Ozanın kaleciden dönen topunu iyi takip eden Cüneyt fırsatçılığını konuşturarak bu haftada takımının galibiyet golünü attı.86 . dakikada Beşyüzevler takım kaptanı Cem kırmızı kart gördü. 
Bu sonuç’un ardından Beşyüzevlerspor puanını 30’a çıkarırken Arnavutköyspor ise 23 puanda kaldı. Haftaya Beşyüzevlerspor Dolayoba deplasmanına giderken Arnavutköyspor ise Ortaköyü konuk edecek


HABER:EROL EFTEKİN - FOTOGRAFLAR NAZMİ ALKIŞ

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.