HAZIRLIK MAÇLARI

29 Kasım 2017 Çarşamba

BayrampaşaTuna Zoru Kolaya çevirdiSüper Amatör Lig 6.Grup müsabakasında BayrampaşaTuna takımı deplasmanda Kadırgaspor takımı ile karşılaştı.
Müsabakanın başlama vuruşundan bitiş düdüğüne kadar oyunu domine eden taraf deplasmanda oynamasına rağmen Bayrampaşa temsilcisi oldu.Zaman zaman Kadırga takımının oyuna ortak olma çabaları neticesiz kalınca doksan dakika sonunda gülen taraf BayrampaşaTuna taımı oldu.bu galibiyetle Bayrampaa temsilcisi puanını otuza  çıkartırken Lİder İstanbulMesudiye takımının bir puan gerisinde ikinci sırada yer aldı.Kadırga takımı bu mağlubiyetle tehlike sınırından uzaklaşamazken Ligde kalma umutlarını önümüzdeki haftalarda oynayacağı müsabakalara bıraktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.