HAZIRLIK MAÇLARI

12 Kasım 2017 Pazar

Başakşehir Leventspor maçı oncesinde tesislerde kahvaltı yaptı.

Başakşehirspor'lu futbolcular Leventspor maçı oncesinde tesislerde kahvaltı yaptı.

İstanbul süper amatör lig 1. Grupta klasman ligine kalmak için mücadele eden Başakşehir soor kulübü futbolcuları zorlu Leventspor maçı öncesinde kulüp tesislerinde bir araya gelerek kahvaltı yaptılar.
Teknik direktör Ünal Özbey kaybettikleri puanlarla hiç istemedikleri ve beklemedikleri bir yerde olduklarını belirtirken "Artık puan kaybetmeye tahammülümüz kalmadı. Bu maçı alarak bundan sonra sürekli yükselişe geçmek istiyoruz." dedi.
Özbey "Geride kalan maçlarımızda çok şanssız puanlar kaybettik. Tüm futbolcularımız bu maçın öneminin farkında, bu maçla birlikte inşallah şanssızlığımızı da kıracağız." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.