HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2017 Çarşamba

BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ SPOR KULÜBÜ'NDE HIRSIZLIK ŞOKU!

BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ SPOR KULÜBÜ'NDE HIRSIZLIK ŞOKU!
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Başakşehir İkitellispor’un lokali geçtiğimiz gece saatlerinde kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından soyuldu.

Kulübe elini kolunu sallaya sallaya giren soyguncuların gizli kameraları ters çevirerek kulüpte bulunan bilgisayar, televizyon ile birlikte formaların ve topların bir kısmını da alarak kayıplara karıştıkları kaydedildi.
Soygundan sabah saatlerinde haberi olan Başakşehir İkitelli yönetimi büyük şok yaşarken kulüp başkanı Tahsin Göç de flaş açıklamalar yaptı.
Göç “Biz çocukların geleceği ile uğraşırken hırsızlar da çocukların geleceğini çalıyorlar. Başka diyecek bir şey bulamıyorum.
Elimizle, tırnağımızla, iş adamlarının,  yardımseverlerin, belediyenin desteğiyle ayakta kalmaya çalışan spor kulübümüzü hırsızlar soyarak bitirmeye çalışıyorlar ama biz çocuklarımızın geleceği için yılmayacağız. Yılmadan görevimizi icra edeceğiz.” İfadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.