HAZIRLIK MAÇLARI

17 Kasım 2017 Cuma

Armağan Turhan'ın Yeni Takımı Belli Oldu.

Armağan Turhan'ın Yeni Takımı Belli Oldu.
TFF 3. lig 2. grupta mücadele eden Anadolu Bağcılar Spor Kulübü hafta başında karşılıklı olarak anlaşarak Teknik Direktör Alaaddin Çiçek ile yollarını ayırmışlardı. Anadolu Bağcılar Spor Kulübü'nün başına başarılı Teknik Direktör Armağan Turhan getirildi. Yaklaşık 4 gündür takımla birlikte antrenmanlara çıkan Armağan Turhan "Çok güzel ve güçlü bir camiaya geldim. Hafta sonu sahamızda Erciyes ile karşılaşacağız. Bu maç için hazırız." dedi.

Armağan Turhan Kimdir?
Bugüne kadar bir çok profesyonel takımın başında sahaya çıkan tecrübeli Teknik Direktör, daha önce Karagümrük, Feriköy, Eyüpspor, Alibeyköy, Vefaspor, Nazilli Belediyespor, Anadolu Üsküdar, İstanbulspor, Büyük Çekmece Tepecikspor, Aytemiz Alanyaspor, Çine Madran takımlarını çalıştırdı. Yeni sezonda ise Anadolu Bağcılar takımının başında sahada yerini alacak olan tecrübeli Teknik adama ve Anadolu Bağcılar Spor'a başarılar diliyoruz.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.