HAZIRLIK MAÇLARI

15 Kasım 2017 Çarşamba

Ampute Süper Ligi'nde İkinci Hafta Maçları Sona Erdi.

Ampute Süper Ligi'nde İkinci Hafta Maçları Sona Erdi.
2017-2018 Sezonu Türkiye Ampute Futbol Süper Ligi 2.Hafta maçları yapıldı. Ligin başarılı iki takımı Şişli Yeditepe Engelliler ve TSK Rehabilitasyon İstanbul Yusuf Tunahan Spor
Tesisleri'nde karşı karşıya geldi.

İstanbul Ayazağa Yusuf Tunahan Spor Tesisleri'nde 12 Kasım Pazar günü yapılan maçta Şişli Yeditepe Engelliler Spor Kulübü  TSK Rehabilitasyon Spor Kulübü ile karşılaştı. Yeditepe'den TSK'ya transfer olan Ömer Güleryüz'ünde forma giydiği maçta Yeditepe Engelliler maça hızlı ve istekli başladı. Yeditepe bu tempoyu  Clement'in golüyle süsleyerek ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.. 
Maçın ikinci yarısında konuk ekip beraberlik için yüklenmeye başlayınca Yeditepe oyunu tekrar kontrolüne aldı ve kontrataklarla rakibi bunaltmaya devam etti. Emrah ve Mubarek'in uygun pozisyonları değerlendirememesi farkın açılmasını engelledi. Herkes maçın bu skorla biteceğini beklerken 47.dakikada kalkan 3 dakika uzatma tabelası seyircilerin ve Yeditepeli oyuncuların moralini bozdu ve sinirler gerildi, akabinde verilen serbest vuruş sonrası Ömer'in golü geldi ve maç 1-1 sona erdi.

2017-2018 Sezonu Türkiye Ampute Futbol Süper Ligi
2.Hafta toplu Maç sonuçları şöyle oldu.
Yeditepe Engelliler   1      TSK Rehabilitasyon       1
Melikgazi Engelliler  1      Osmanlıspor                 7

Pendik Engelliler      1      Şehitkamil Eng.            0
Şahinbey Eng          3      Konya Eng.                  1
İzmir B.B                3      İSOS                           2

Haber/Foto : Elif ERDEM

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.