HAZIRLIK MAÇLARI

29 Kasım 2017 Çarşamba

Alibeyköy'e BozüyükVitra FreniBozüyükVitra deplasmanında üç puanı bırakan temsilcimiz Liderlik şansını tepti.Bozüyük İlçe Stadyumunda oynanan müsabaka soğuk bir havada oynandı.
Müsabakanın hafta içi oynanması sebebiyle beklenen ilgi olmadığını söyleyebiliriz.İlk kırkbeş dakikada evsahibi takım daha etkin görünmesine rağmen temsilcimiz ilerleyen dakikalarda oyunu dengeledi.

İlk kırkbeş dakikada gol sesi çıkmadı.Müsabakanın ikinci yarısında ilk yarıdaki oyun anlayışı devam etti ve atan takımın kazanacağı şeklinde atmosferden evsahibi kazançlı çıktı.


Kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen tecrübeli futbolcu Yücel Çakır topu Alibeyköy filelerine gönderdi.Bu gol aynı zamanda müsabakanında skorunu tayin eden goldü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.