HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2017 Çarşamba

Zorlu Müsabaka golsüz sona erdiSüper Amatör Lig temsilcilerimizden Beyogluyeniçarşı ve ArnavutköyBelediyespor takimları Sütlüce sahasında karşı karşıya geldiler.
Müsabaka hafta içi oynanmasına rağmen müsabakaya ilgi oldukça fazlaydı.


Müsabakanın ilk dakikasından son anına kadar büyük çekişme yaşanmasına rağmen gol pozisyonu açısından kısır bir doksan dakika izledik diyebiliriz.


Oyunun genelinde denk kuvvetlerin şeklinde geçen müsabakanın doksan dakika sonunda gelen beraberlik iki tarafıda memnun etmedi diyebiliriz.

Bu sonuca en çok sevinen zirve yolundaki rakipleri Soğuksuspor ve Beşyüzevler oldu.


Müsabakanın ikinci yarısının onuncu dakikasında Beyoğluyeniçarşı takımından Hasan oyundan ihraç edilmesine rağmen müsabakanın seyrinden pek bir şey değişmedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.