HAZIRLIK MAÇLARI

14 Ekim 2017 Cumartesi

Zorlu Maçta Üç Puan Ramispor'unSüper Amatör Lig 4.Grup zirve mücadelesi yapan Ramispor takımı evinde Beykoz1908 takımını ağırladı.Müsabakaya ilgi oldukça fazlaydı.
Ramispor sevenleri kendilerine ayrılan yerleri doldururken,Beykoz taraftarı elli kişilik koro ile takımlarını doksan dakika destekledi.


Müsabakaya Ramispor takımı adeta 1-0 önde başladı.Müsabakanın ikinci dakikasında kaznılan penaltıyı Doğan gole çevirince evsahibi takım 1-0 öne geçti.Bu gol sonrasında iki takımında kora kor,tabir-i caiz ise kıran kıran kırana bir kırkbeş dakika izledik.


İlk yirmi dakikada oyunun kontrolü Ramispor takımındaydı.Dakikalar ilerledikçe Beykoz takımının rakibine pozisyon vermediğini ve topu rakip ceza sahasına taşıma çabalarını gözlemledik.


Rakip ceza sahalarına gitmelerine rağmen gol ile neticelenmesi beklenen pozisyonları bulmakta zorlanan sarı siyahlılar ilk devreye 0-1 geride girdi.


Müsabakanın ikinci yarısında Ramispor takımının farkı arttırma düşüncesi,Beykoz takımının beraberlik çabaları genelde orta saha mücadelesinde genelde orta sahada çetin mücadeleler yaşandı.


Müsabakanın ikinci yarısında üç kez gol ile burun buruna gelen Kaleci Gürcan geçit vermedi.


Müsabakanın son dakikalarında beraberlik için rakip kaleye yüklenen Beykoz takımı altı pas diye tabir edilen noktadan birer dakika arayla Ulaş ile iki net pozisyondan faydalanamadı.


Doksan dakika sonunda penaltıdan gelen gol ile üç puan Ramispor takımının oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.