HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ekim 2017 Pazartesi

Zorlu Maçta Gülen Taraf MarmaraEreğlisiTekirdağ Süper Amatör Lig zirve mücadelesi yapan ÇorluKültürspor takımı evinde MarmaraEreğlisi'ni ağırladı.
Müsabakaya her iki takımda son derece istekli ve tempolu başladı.Deplasmanda oynmasına rağmen açık bir futbol ortaya koyan MarmaraEreğlisi takımı geliştirdiği tüm ataklarda neredeyse gol pozisyonu üretmeyi başardı.


İlk kırkbeş dakikada Fatih Özer,Fatih Yorulmaz ve Serhat Pehlivan ile üç gole imza atarken kaçırdığı gol pozisyonlarında ise Tecrübeli Kaleci Ersoy farkın daha da açılmasını engelledi.


İlk kırkbeş dakikada istekli ve canlı bir oyun ortaya koymasına rağmen etkili pozisyonlar yakalayamayan ÇorluKültürspor takımının en etkili olduğu pozisyon Stoper Ramazan'nın üst direkte patlayan kafa vuruşu oldu.


Müsabakanın ikinci yarısında farkı azaltmak isteyen ÇorluKültürspor takımı sadece Onurhan'ın ayağından gelen gol ile teselli sayısına ulaşabilince üç puan deplasman temsilcisi MarmaraEreğlisi takımının oldu.


ÇorluKültürspor takımının ikinci devredeki tüm çabaları mağlubiyeti engelleyemedi.


MarmaraEreğlisi takımı şampiyonluk yolunda en önemli rakiplerinden biri olan ÇorluKültürspor takımını deplasmanda yenerek çok önemli bir avantaj elde etmiş oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.