HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ekim 2017 Perşembe

YÜCESPOR TRABZON'A GEÇİT VERMEDİ 1-1

YÜCESPOR TRABZON'A GEÇİT VERMEDİ 1-1
İstanbul 1. Amatör Lig 10. Grupta Ligin 4.Haftasının debisinde zirveyi kovalayan İstanbul Trabzonspor grubun iddialı ve güçlü takımlarından Yücespor ile karşı karşıya geldi. Grubun önemli maçında İstanbul Trabzonspor 1-0 önde götürdüğü maçta misafir takım Yücespor karşılaşmanın uzatma dakikasında bulduğu golle sahadan 1-1 beraber ayrıldılar.
Maçın ilk yarısında her iki takım oyuncuları girdiği gol pozisyonlarından yararlanmayınca golsüz kapandı.
Müsabakanın ikinci yarısına baskılı futbolla başlayan ev sahibi İstanbul Trabzonspor 61.Dakikada Şuayip Gülerin attığı golle 1-0 öne geçti.
Maçın ilerleyen süresinde ise çekişme vardı, karşılıkı ataklalar pozisyonlar giren iki takım izleyenlere heyecanlı ve zevkli maç izletirken karşılaşmanın 9+2. Dakikasında yani uzatmalarda misafir takım Yücespor da Selimcan takımının ve karşılaşmanın skorunu belirleyen gollünü attı ve karşılaşama 1-1 sona erdi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.