HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ekim 2017 Çarşamba

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Rize'de yapıldı.

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Rize'de yapıldı.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2017-2018 faaliyet programında yer alan Yıldızlar Ferdi Türkiye Şampiyonası, Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonunda yapıldı.  

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın açılışını yaparak Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç ile masa tenisi oynadığı Yıldızlar Ferdi Türkiye Şampiyonası'nda çiftler ve tekler maçları yapıldı.
159'u erkek, 143'ü bayan toplam 302 sporcunun katıldığı ferdi maçları sonunda erkeklerde Zonguldak'tan Özgür Yılmaz, kızlarda ise Batman'dan Şükran Cangir Yıldızlar Ferdi Türkiye Şampiyonluğunu elde ettiler.
Tek Erkeklerde Özgür Yılmaz finalde geçen yılın Yıldızlar Türkiye Şampiyonu Yalovalı Yücel Ocak'ı, Tek Bayanlarda ise geçen yılın Yıldızlar Türkiye ikincisi Şükran Cangir finalde Mardin'den Simge Devrim İnal'ı aynı sonuçla 4-0 yendi.
Erkeklerde Zonguldak Özel İdare Yolspor'dan Özgür Yılmaz birinci, Yalova Belediye Spor'dan Yücel Ocak ikinci, aynı takımdan Emir Baha Sönmez üçüncü, Bayanlarda ise 1955 Batmanspor'dan  Şükran Cangir birinci, Mardin Gençlik'ten Simge Devrim İnal ikinci, İstanbul DSİ'den Ecem Özoral üçüncü sırayı elde etti.
Çift maçlarında ise birincilikleri erkeklerde Yalova'dan Yücel Ocak/Ekin Bahtiyar Toprak, bayanlarda Batman'dan Şükran Cangir/Sena Kaplan çiftleri kazandı.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.