HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2017 Çarşamba

YEŞİLOVA ESNAFSPOR-REŞİTPAŞASPOR MAÇINDAN GOL SESİ ÇIKMADI.

YEŞİLOVA ESNAFSPOR-REŞİTPAŞASPOR MAÇINDAN GOL SESİ ÇIKMADI.
İstanbul Amatör U-14/B Liglerinde temsil edilen Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor ile Sarıyer Reşitpaşa takımları ligin 4. Haftasında karşılaştı.

Sefaköy Kartal sahasında Barış Erol'un yönettiği Yeşilova Esnafspor, Reşitpaşaspor takımı ile karşı karşıya geldi. Güçlü Rakibi ile kıyasıya bir müsabaka çıkaran Yeşilova Esnafspor ekibinin futbolcuları rakibi ile golsüz berabere kaldı. Nihat Aksoy Hocanın öğrencileri gelecek adına olumlu sinyaller vermeye devam ediyor.
STAD: Sefaköy Kartal
HAKEM: Barış Erol
YEŞİLOVA ESNAF: Kubilay, İbrahim, Melih, Kartal, Ufuk, Berkan, Serdar, Yiğit, Samet, Yiğitcan, Kerim, Gökgan, Berke, M.Ali, Melihcan, Emirhan, Emir
REŞİTPAŞA: Eren, Oğuzhan, Faik, Serhat, Ali, Ata, Furkan, Ege, Emre, Miraç, Benan, Emirhan, Kuzey Demir, Kuzey Alkan, Abdusamet, Umut, Sabri

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.