HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ekim 2017 Cuma

YEŞİLOVA ESNAFSPOR DOLUDİZGİN

YEŞİLOVA ESNAFSPOR DOLUDİZGİN
İstanbul U16-B Ligi 12. Grup'ta yer alan Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor ligin üçüncü haftasında kendi sahsında misafir ettiği Zeytinburnu Yeşiltepespor'u 4-2 yenerek şampiyonluk yolunda bir engeli daha aştı.

Küçükçekmece Metin Oktay Stadı'nda oynanan karşılaşmayı Yüksel Büyüktandır, Mehmet Hilmi Hatipoğlu ve Mert Demir üçlüsü yönetti.
Geçtiğimiz hafta Zeytinburnu ilçesinin diğer bir takımı olan Zaferspor'u 5-0 farklı skorla mağlup etmeyi başaran Yeşilova Esnafsporlu oyuncular bu hafta da Yeşiltepespor'u 4-2 yenerek üçüncü galibiyetini aldı ve puanı 9 çıkartarak şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etti.
Karşılaşma sonrası Spor Yazarı ve yorumcusu Turgay Demir sahaya inerek genç oyuncuları ortaya koydukları oyundan dolayı tebrik etti. 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.