HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ekim 2017 Cuma

Yedikulespor'dan son dakikada yıldız transfer

Yedikulespor'dan son dakikada yıldız transfer
İstanbul Süper Amatör Lig 8. grupta mücadele eden YEDİKULESPOR geleceğin yıldızını kaptı. Ligde bir türlü istediği sonuçları alamayan YEDİKULESPOR kadrosunu yeni takviyelerle güçlendirmeye devam ediyor. Bunlardan biride transferin son günlerinde kadrosuna kattığı ve geleceğin yıldızlarından olarak görülen solbek Can Dicle Dağ 'ı renklerine bağladı. 

Can Dicle Dağ  Kimdir ?
Avcılar BelediyeSporun  altyapısında yetişmiş ,U-13 , U-14, U -15, U-16, U-17 ve U-19 şampiyonluklar yaşamış genç yaşında  İstanbul MesudiyeSpora transfer olmuş , kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra Çorlu Gençler Birliğine transfer olmuştur.CanDicleyle yaptığımız röpartajda ya şampiyonluğa oynayan takımlarda ya da zor durumdaki takımlarda oynarım benim prensibim budur ,zoru severim.YEDİKULESPORa yararlı olacağıma inanıyorum.Elimden gelen her gayreti göstereceğim. dedi.Can Dicle Dağa Amatörün Dünyası olarak spor yaşamı boyunca başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.