HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ekim 2017 Cuma

Yahya Kemal zor deplasmandan puan çıkarmayı başardı.

Yahya Kemal zor deplasmandan puan çıkarmayı başardı.
İstanbul Süper amatör Lig 7. grupta klasman için zirve yarışından kopmak istemeyen Kağıthane temsilcisi Yahya Kemal Spor hafta ortası oynanan lig müsabakalarında Namık Sevik Stadı'nda Vefa Spor'un konuğu oldu. 

Konuk ekip Yahya Kemal'in müsabakanın hemen başında Kenan ile yakaladığı gol pozisyonunda kaleci Özgür harika bir zamanlama ile topu çelmeyi başararak kalesinde erken bir gole izin vermedi. Grubun tek yenilgisiz takımı olan Vefaspor karşılaşmada mutlak 3 puan parolası ile mücadele ederken, Yahya Kemal ise zor deplasmandan ille de puan çıkartmanın hesaplarını yapıyordu.
İlk yarının son bölümlerinde Vefaspor tecrübeli futbolcusu Aytaç ile golü buldu. 
Karşılaşma da zaman zaman takımlar arasında gerginlikler yaşandı. Tam bir sinir harbine dönüşen müsabaka da Kenan sahneye çıktı ve maçın hemen başında yapamadığını 87. dakika da yaparak takımı adına eşitliği sağladı. KArşılaşma sonunda her iki takımda sahadan birer puanla ayrıldılar.

VEFASPOR : Özgür Solak, Bilal Kara, Fahrettin Erdem, Barış Keserci, Muhammed Hüseyin Toka, Muhammed Ali Gezgin, Nedim Cem Avcı, Mehmet Yılmaz, Yasin Sakaloğlu, Aytaç Şahinkaya, Ozan Can
YEDEKLER : Mehmet Kırmızıtaş, Serkan Özbay, Salim Çınarlık, Ömer Faruk Kaya, Hüseyin Kaya, Hüseyin Çimrin, Eyyüpcan Demir
TEKNİK SORUMLU : Adnan Keskin

YAHYA KEMAL : Şükrü Akik, Caner Ünal, Canberk Erdoğan, Erkan Çelik, Onur Aydın, Burak Yeşil, Kenan Erdoğan, Edip Ali Kaçak, Ozan Düzdaş, Burhanettin Olger, Kemal Başaran
YEDEKLER : Selim Sezaver, Sinan Yeşil, Yusuf Doğu, Doğan Çakır, Şahan Demir, Tugay Eyik, Ersan Süngü
TEKNİK SORUMLU : Erdinç Ertürk

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.