HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ekim 2017 Salı

Yahya Kemal İle Metin Boğa'nın Yolları Ayrıldı.

Yahya Kemal İle Metin Boğa'nın Yolları Ayrıldı.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Kağıthane temsilcisi Yahya Kemal Spor Kulübü 2,5 yıldır Teknik Direktörlük görevini yürüten Metin Boğa ile karşılıklı olarak konuşarak yollarını ayırdığını açıkladı.

2015-2016 sezonunda Yahya Kemal Spor'un başına getirilen Metin Boğa, ilk sezonunda yaşadığı şampiyonlukla takımın tekrar Süper Amatör Ligde mücadele etmesini sağlamıştı. Geçtiğimiz sezon ligi ortalarda tamamlayan Yahya Kemal yeni sezonda çıktığı yolda geride kalan 5 hafta da aldığı 2 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 1 beraberlikle topladığı 7 puanla 4. sırada yer alıyor.
Kulüpten yapılan açıklama da Yahya Kemal Spor'un gidişinde beklenenin altında bir performans olduğu ve bir kan değişimi gerekliliğine karar verilerek Metin Boğa ile karşılıklı olarak bir fikir birliği içinde yol ayrımı kararı alındığı belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.