HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2017 Çarşamba

SULTANMURATSPOR "YETENEKLİ SPORCULAR ALT YAPIYA KAZANDIRILACAK"

SULTANMURATSPOR "YETENEKLİ SPORCULAR ALT YAPIYA KAZANDIRILACAK"
Küçükçekmece ilçesinin köklü kulüplerinden olan Sultanmuratspor'un alt yapısına yetenekli sporcuları kazandırmak amacıyla her yıl olduğu gibi bu senede Yaz, kış olmak üzere aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Sultanmuratspor Kulübü, Yaz, kış olmak üzere çalışmalarını Altyapı Koordinatörü ve hocası Hüsamettin Özköşoğlu nezaretinde çalışmalarını aralıksız sürdürerek Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmayı amaçlıyor. Hüsamettin Özköşoğlu, "Sultanmuratspor olarak altyapıya büyük önem veren bir kulübüz geçmişte altyapıda Profesyonel kulüplere kazandırdığımız oyuncular ortada zaten Sultanmuratspor Kulübü olarak Yaz, Kış olarak ara vermeden Futbol okulu olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Özköşkoğlu, Çocukların futbol öğrenirken aynı zamanda eğlenmelerini, zamanlarını verimli bir şekilde geçirmelerini, spor becerilerini geliştirmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Çocukların erken yaşlarda futbolla tanışması, yeteneklerini geliştirebilmeleri için eğitim almaları önemli. Küçük yaşlarda sistemli ve disiplinli çalışmalar sonucunda futbol eğitimi almalarına yardımcı olacağız sporculara. Çocuklarımızın bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve kültürel olarak gelişmelerinde bu tür kurslar önemli.  Çocuklara futbol oyununu sevdirerek aralarında yetenekli olanları kulübümüze kazandıracağız" dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.