HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2017 Çarşamba

SULTANMURATSPOR, FERHAT ÖZDEMİR İLE YOLLARI AYIRDI.

SULTANMURATSPOR, FERHAT ÖZDEMİR İLE YOLLARI AYIRDI.
İstanbul 1.Amatör Lig 5.Grupta ligin ilk üç haftasında kötü sonuçlar alan Küçükçekmece Sultanmuratspor Teknik Direktörü Ferhat Özdemir ile yolları ayırdı.

Sultanmuratspor Kulübü Genel kaptanı İbrahim Şakiroğlu yaptığı açıklamada, teknik direktörleri Ferhat Özdemir ile karşılıklı görüşerek yollarımızı ayırdık. Birbirimizden memnun ayrıldık. İlerleyen yıllarda tekrar çalışabiliriz'' dedi.
Şakiroğlu,Ferhat Özdemir yerine daha önce kaptanlık ve teknik direktörlük görevi yapmış olan Bülent Şentürk'ü getirdiklerini aktararak,. Bu göreve uygun gördük. Başarılı olacağına inanıyoruz'' ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.