HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2017 Çarşamba

SULTANMURAT BAYRAMPAŞA TEKNİK'E BOYUN EĞDİ.

SULTANMURAT BAYRAMPAŞA TEKNİK'E BOYUN EĞDİ.
İstanbul 1.Amatör 5. Grup’ta mücadele eden Küçükçekmece Sultanmuratspor, kendi sahasında konuk ettiği Bayrampaşa Teknikspor karşısında öne geçtiği karşılaşmada üstünlüğünü koruyamadı ve sahadan 2-1 mağlup ayrılan taraf oldu.
7 Ekim Cumartesi günü Saat 13.00’da Sefaköy Kartal Stadı’nda oynanan karşılaşmayı çok sayıda seyirci izledi. Soğuk havaya birde yağmur eklenince futbolcular sahada zor anlar yaşadı. İlk yarısı 0-0 golsüz biten karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan ev sahibi Sultanmuratspor 56.Dakika da Semih'in attığı golle 1-0 öne geçti.
Bayrampaşa Teknikspor bu gole 71. Dakika Ekin ve 76.Dakika da Emre’in attığı attığı gollerle karşılık verince konuk ekip 2-1'lik üstünlükle sahadan galip ayrılan taraf oldu.
Sultanmuratspor ikinci hafta ikinci mağlubiyet alırken misafir takım Bayrampaşa Teknikspor deplasmanda ilk galibiyetini alarak sahadan 3 puanla ayrılan takım oldu. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.