HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ekim 2017 Salı

SU JETİ SK KAHRAMANMARAŞ’TAN DA ŞAMPİYON DÖNDÜ

SU JETİ SK KAHRAMANMARAŞ’TAN DA ŞAMPİYON DÖNDÜ
Su Sporlarındaki İstanbul'un veBeykoz ilçesinin başarılı temsilcisi olan Su Jeti SK, Türkiye Şampiyonası Kahramanmaraş Etabında da göğsümüzü kabartan bir sonuca imza attı.

Türkiye Sujeti ve Flyboard Şampiyonası 3.etabı 30 Eylül-01 Ekim tarihlerinde Kahramanmaraş ‘ta gerçekleşti. Beykoz Ekibi, Pro Open ve Drag kategorisi 1. oldu. 

OPEN Pro sınıfında Kaan Şanver, Serkan Kokol, Hakan Akgün, Drag Kupası’nda Kaan Şanver, Serkan Kokol, Hakan Akgün ilk üç sırayı alan isimler oldular.

Su Jeti SK Takım Kaptanı Kaan Şanver müsabakaların ardından yaptığı açıklamada , ” Kahramanmaraş Belediye başkanı Sn.Fatih Mehmet Erkoç tarafından ödüllerimizi aldık tüm Kahramanmaraş’a saygı ve sevgilerimi sunarım.” diye konuştu.

Kahramanmaraş, Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası’nın üçüncü ayak yarışlarına ilk kez ev sahipliği yaptı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanlığınca ortaklaşa düzenlenen Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonasına ilgi büyüktü.

Kılavuzlu Su Sporları Merkezi’nde gerçekleştirilen yarışlara 47 yüzme, 27 su jeti ve 12 flyboard, 27 kürek, 22 kano olmak üzere 135 sporcu katıldı. Yarışları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, TMF Asbaşkanı Ogün Baysan, Mahmut nedim Akülke ve çok sayıda vatandaş takip etti. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.