HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2017 Çarşamba

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK SPORCULARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK SPORCULARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Küçükçekmece Söğütlüçeşme Birlikspor kulübü ve sporcuları Anadolu’da okuyan kardeşlerine Kitap eksiklerini gidermek amacıyla “Kitap Toplama Kampanyası” başlatıldı.Söğütlüçeşme Birlikspor tarafından alınan kitaplar kampanya kapsamında anadolu köy okullarına gönderilecek. Bu etkinliğin önemli bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu dile getiren Küçükçekmece Söğütlüçeşme Birlikspor kulüp Başkanı Ercan Demir, bu projeye katkılarından dolayı sporcu kardeşlerimize, ailelerimize ve duyarlı olan herkese teşekkür etti. Anadolu Köy okullarında bulunan kitap eksikliğinden dolayı böyle bir çalışma yaptıklarını söyleyen Demir , “Bu tür kampanyalarla paylaşma bilincini artırmayı hedefliyoruz. Bizlerde bu tüR kampanyaları destekleyerek gelecek nesillerin daha bilinçli olmasını sağlayacağımıza inanıyoruz.
Sporcularımızı tarafından toplanan kitaplar ihtiyacı olan Anadolu köy okullarına verilerek okullarda kütüphane oluşumu ve gelişimine katkı sağlanmıştır” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.