HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ekim 2017 Salı

SOĞUKSUSPOR ZİRVEYE ORTAK OLDU !

SOĞUKSUSPOR ZİRVEYE ORTAK OLDU !
İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grubunda müthiş bir mücadele yaşanırken, grubun Beykoz Temsilcisi olan Soğuksuspor, hafta sonunda aldığı Bağcılar İstoç SK galibiyeti ile zirveye ortak oldu. Bu grupta ilk 4 sırada yer alan takımların 9’ar puanı bulunuyor.

Soğuksuspor Takımı Antrenörü Gökhan Baladin, Bağcılar İstoçspor maçında maçında sahaya yansıttıkları performans nedeni ile futbolcularını kutlarken, ” Grupta her maçımıza bir final maçı niteliğinde bakmak zorundayız. Hedefi olan çok takım var, dolayısı ile o zayıf rakip, bu güçlü rakip farkını ne yaşatırız, ne de yaşanmasına izin veririz. Bundan sonra zorlu maçlar bizleri bekliyor olacak, ancak kadro olarak oldukça iyi konumdayız, bir birini yakından tanıyan oyunculardan kurulu bir ekip olmanın avantajını fazlası ile hissediyor ve yaşıyoruz ” diye konuştu.

Soğuksuspor Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu ise hafta sonunda keyif aldıkları bir maç izlediklerini söylerken, ” Bizler tribünde futbolcu kardeşlerim de sahada gerçekten de zevkli, güzel, bol gollü bir müsabaka yaşadık. Sergiledikleri futbolu ileriki haftalara taşımak zorundayız. Ben bu galibiyetin ardından önümüzdeki haftalarda tribün desteğini daha da fazla hissedeceğimiz kanaatindeyim ” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.