HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2017 Cumartesi

ŞileYıldız Üç attı Üç AldıBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden ŞileYıldızspor takımı evinde Balıkesir temsilcisi HavranFatihBelediyespor takımını ağırladı.
Müsabakaya beklenen ilgi olmadı diyebiliriz.


ŞileYıldız takımının Stadyumunun tadilatta olması sebebiyle müsabaka PaşabahçeStadyumunda oynandı.


Müsabakanın başından sonuna kadar tek hakimi evsahibi ŞileYıldız takımı oldu.


Rakibine üstünlüğünü ilk dakikalardan itibaren kabul ettiren ŞileYıldız takımı ilk golünü tecrübeli golcü Birol Öztürk ile buldu.


Erkan Kavlak'ın sağ kenardan yaptığı güzel ortayı gol ile neticelendiren golcü futbolcu takımını 1-0 öne geçirdi.İlk kırkbeş dakikadaki üstünlüğünü Murat Açıkel'in attığı gol ile perçinleştiren ileYıldız takımı devre arasına 2-0 önde girdi.


Müsabakanın ikinci yarısında da üstünlüğünü sürdüren ŞileYıldızspor takımı bu yarıda karşısında Havran takımının kalecisi Serhat'ı bulunca skoru arttırmada zorlukla karşılaştı.


Müsabakanın son on dakikasına girerken tecrübeli futbolcu Cenk bireysel yeteneklerini ceza sahasında sergileye sergileye akıl dolu bir gol atarak takımının son golüne imzasını attı.


Bu gol aynı zamanda müsabakanın skoruydu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.