HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2017 Çarşamba

SERAMİKSAN YENİ SEZONA HAZIR

SERAMİKSAN YENİ SEZONA HAZIR
Sultanlar Ligi takımlarından Seramiksan yeni sezonun ilk karşılaması için Çanakkale’ye deplasmana gidiyor.

Güçlü ve iddialı kadrosu ile yoluna devam edecek olan Seramiksan, yeni sezon öncesi hazırlıklarını tamamladı. Ligin ilk karşılaşmasında deplasmanda Çanakkale Belediyespor ile karşılaşacak olan Seramiksan, bu mücadeleyi kazanarak evine dönmek istiyor.

Maç öncesi açıklama yapan Seramiksan Antrenörü M. Suphi Doğancı “ Sezon öncesi gerçekleştirdiğimiz transferlerle güçlü kadromuzu oluşturduk. Yeni sezona iyi bir başlangıç yaparak devam etmek istiyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık. Kuğularımıza başarılar diliyorum. Çanakkale deplasmanından iyi bir sonuç elde edeceğimize yürekten inanıyorum.” dedi.

Seramiksan – Çanakkale Belediyespor müsabakası, 18 Ekim Çarşamba günü saat 17:00’da Çanakkale Anafartalar Spor Salonu’nda oynanacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.