HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2017 Çarşamba

SEFAKÖYSPOR KENDİ EVİNDE MAĞLUP

SEFAKÖYSPOR KENDİ EVİNDE MAĞLUP
İstanbul 1.Amatör lig 11.Grupta oynanan maçta Sefaköyspor, Sefaköy Kartal Sahasında oynanan maçta Hamidiyespor'a 3-2 mağlup olarak haftayı puansız kapatmak zorunda kaldı.
11.Grupta Sefaköyspor, Hamidiyespor takımları ligin ikinci haftası Kartal Sahasında oynanan müsabakanın galibi Hamidiyespor oldu.
Turgay Güzel, İbrahim Sakarya ve Bedri Sercan Perut hakem triyosunun yönetiği müsabakada ev sahibi Sefaköyspor 3. dakikada Murat Can'ın attığı golle öne geçti.
İkinci yarıda üstün futbol oynayan misafir takım Hamidiyespor, 50. Dakika Akın,55. Dakika Murat Toplu ve 65.Dakika da Uğur'un attığı gollerle skoru 3-1 yaptı.
90+4.Dakikada ev sahibi Sefaköyspor 'da Murat Can kendisinin ve takımının ikinci gollünü attı ve Kırmızı- beyazlılar Hamidiyespor'a 3-2 yenildi.
Kendi saha ve seyircisi önünde rakibine 3-2 mağlup olan Sefaköyspor sahadan üzgün ayrılırken misafir takım Hamidiyespor ise oyunun ilk dakikalarında mağlup duruma düşmesine rağmen ikinci yarıda sergilediği futbola karşılaşmayı 3-2 kazanarak mutlu ayrılan taraf oldu.

SEFAKÖYSPOR BİZİM SEVDAMIZ
Sefaköy Platformu Başkanı Altan Balkan “Yıllardın Sefaköyspor’un peşinde gitmediğimiz yer kalmadı. Bizim için takımın bulunduğu ligin çok önemi yok. Her zaman her konuda destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sefaköyspor’un maçlarını kaçırmamaya özen gösterdiklerini belirten Sefaköy Platformu Başkanı Altan Balkan, Sefaköy bizim sevdamız. Sefaköyspor’un iç sahada oynadığı tüm maçlara gidiyoruz. Herkesin takımına sahip çıkması gerekiyor” Herkesin takıma yapabildiği kadar destek olması gerekiyor. Sefaköyspor’un hepimizin takımı” ifadelerini kullandı. Sefaköy Platformu üyeleri Hamidiyespor karşılaşmasına gelen taraftarlara Aşure Dağıtım yaptıktan sonra Sefaköyspor Kulüp Başkanı Fikret Teneoğlu ile birlikte hatıra Fotoğraf  çekildi"


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.