HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ekim 2017 Salı

SEFAKÖY KARTALSPOR FARKLI GALİP 4-1

SEFAKÖY KARTALSPOR FARKLI GALİP 4-1
İstanbul 1.Amatör Lig 6.Grupta şampiyonluk yarışı veren Sefaköy Kartalspor kendi evinde ağırladığı Ulutepespor’u farklı skor ile geçti.

İstanbul 1.Amatör Lig 6. Grup takımlarından Sefaköy Kartalspor, bu hafta kendi sahasında ligin alt sırada yer alan takımlardan Ulutepespor’u konuk etti.  Lige çok iyi başlangıç yapan siyah-beyazlılar Ulutepespor karşılaşmasından da 4-1 galip ayrılarak iddiasını sürdürdü. Sefaköy Kartalspor ’un gollerini Fırat, Ferdi. Akif ve Metin kaydetti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.