HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2017 Çarşamba

SEFAKÖY KARTALSPOR 1-1 HÜRRİYET GÜCÜSPOR

SEFAKÖY KARTALSPOR 1-1 HÜRRİYET GÜCÜSPOR
İstanbul 1. Amatör Lig 6. Grubun iddialı takımlarından olan Sefaköy Kartalspor ile Hürriyet Gücüspor takımları ligin ikinci haftasında Sefaköy Kartal Sahasında karşı karşıya geldiler. Sefaköy Kartal Spor'un bariz bir üstünlük sergilediği maçta, ev sahibi ekip futbolcular birçok kez gol fırsatı yakalamalarına rağmen karşılaşma karşılılıklı atılan gollerle 1-1 beraberlikle sona erdi.


Müsabakayı Caner Erbil, Bekir Çalışkan ve Ziya Oğuzhan Işık hakem üçlüsü yönetti. Sefaköy Kartal Sahasında oynanan maça futbol severlerin yoğun bir ilgisi vardı. 
İlk yarıda topa daha çok sahip olan takım Sefaköy Kartal'dı. Seyircisinin de desteğiyle oyunu karşı alana yıkan Sefaköy Kartalspor 5. Dakikada Metin'in golü ile 1-0 öne geçmeyi başardı.


Hürriyet Gücüspor aradığı golü 37. Dakikada  buldu. Mücahit Sefaköy Kartal ağlarına gönderdiği golle skoru dengeledi. İlk yarı bu skorla sona erdi.
İkinci yarıda her iki takım oyuncuları girdikleri gol pozisyonlarını gole çeviremeyince karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona erirken puanları da paylaştılar.
Müsabakanın sonlarına doğru misafir takım Hürriyet Gücüspor oyuncu sakatlanınca ev sahibi Sefaköy Kartalspor yedek kulübesi oyuncuları acı içinde saha da kıvranan misafir takım oyuncusunu sedyeye koyarak dışarı kadar taşıma hareketi maçın hakemleri, taraftarlar ve rakip oyuncular tarafından büyük takdir topladı.
STAD: Sefaköy Kartal
HAKEMLER: Caner Erbil, Bekir Çalışkan, Ziya Oğuz han Işık
SEFAKÖY KARTALSPOR: Mustafa**Tolga**Levent**Ferhat**H.İbrahim**Sahap**Aytaç **Ferdi**Metin***Akif**Fırat**
HÜRRİYETGÜCÜSPOR:Metin***İlker**Ahmet**Onur**Mahsun**Abdulkadir**İbrahim**Hüseyin**Sertaç**Mücahit Alan***Serkan**
GOLLER: 5. DK Metin, 37.DK Mücahit AlanHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.