HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ekim 2017 Perşembe

SEFAKÖY KARTAL DEPLASMANDA 4-0 GALİP

SEFAKÖY KARTAL DEPLASMANDA 4-0 GALİP
İstanbul 1. Amatör Lig mücadele eden Küçükçekmece Sefaköy Kartalspor, deplasmanda karşılaştığı Fatih Küçükpazarspor’u 4-0 yendi.

İstanbul 1. Amatör Lig 6.Grupta şampiyonluk yarışı veren Sefaköy Kartalspor deplasmanda Fatih Mimarsinan sahasında Fatih Küçükpazarspor takımı ile karşılaştı.
Fatih Mimarsinan sahasında oynanan maçta ilk yarısında Fıratın attığı golle öne geçen Sefaköy Kartalspor hızlı futbolunu sürdürürken, maçın ilk yarısı Sefaköy Kartalspor’un 1-0’lık üstünlüğü ile sonuçlandı
İkinci yarıya hızlı başlayan Sefaköy Kartalspor Metin (2), ve Yasinin attığı gollerle ikinci yarı üç gol bularak karşılaşmayı 4-0 kazanan Siyah -beyazlı Sefaköy Kartalspor deplasmanda üç puan alarak şampiyonluk yarışını sürdürdü.
Maçın ardından açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Şerafettin Aranci sezona çok iyi hazırlandıklarını belirterek “Küçükpazarspor  maçı bizim için çok önemliydi. Bu yılki şampiyonluk hedefimizi yakalamak ve deplasmandan galip ayrılmak istiyorduk. İstediğimizi aldık. Bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.