HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ekim 2017 Cuma

Şampiyon Boruktolu kupasını aldı

Şampiyon Boruktolu kupasını aldı
Futbol Turnuvasında ödül töreni gerçekleştirildi
Meram Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 2. Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nda dereceye girenler ödüllendirildi. Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Boruktolu Mahallesi’nin şampiyonluk kupasını takdim ederken, turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti. 


Meram Belediyesi tarafından birlik ve beraberliğe katkı amacıyla düzenlenen 2. Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nda ödül töreni gerçekleştirildi. Toplamda 21 mahallenin katılımıyla gerçekleşen turnuva sonucunda şampiyon olan Boruktolu Mahallesi, kupasını Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’nun elinden aldı. Turnuvada ikinci olan Karaaslan Aybahçe Mahallesi ve üçüncü  Harmancık Mahallesi’ne de kupaları takdim edilirken, Beybes ve Mamuriye Mahalleleri turnuvanın en centilmen takımları seçildiler. Ayrıca turnuvaya katılan tüm mahallere teşekkür belgesi verildi ve dereceye girenler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

“MAHALLELERİMİZ AYLAR ÖNCESİNDEN HAZIRLIKLARA BAŞLADI”
Mahalleler Arası Futbol Turnuvasındaki amacın mahalleler arası birlikteliği artırmak olduğunu belirten Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Turnuvanın ilk yılında 16 takımımız vardı. İkinci yıl bu sayı 21’e ulaştı ve ilgi artarak devam etti. Umuyoruz ki ilerleyen yıllarda katılım daha da artacak. Gençlerimizin ilgisi bu tür turnuvalara büyük. Mahallelerimiz bu turnuvaya büyük emek verdiler ve aylar öncesinden hazırlanmaya başladılar. 23 Eylül’de başlayan turnuvamız 5 grup halinde Şehit Süleyman Ballan Spor Tesisleri’nde oynanan maçlarla gerçekleşti.  Boruktolu ve Karaaslan Aybahçe Mahallelerimizin yaptığı final maçını kazanan Boruktolu Mahallesi şampiyon oldu. 2. Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’na katılan takımlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

Programın sonunda Meram Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Ermiş, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’ya teşekkür plaketi takdim etti.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.