HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ekim 2017 Cuma

Rafet Orhan "Mutlaka şampiyon olacağız"

Rafet Orhan "Mutlaka şampiyon olacağız"
İstanbul 1.Amatör Lig 4.Grubun iddialı takımlarından İstanbul Sinop spor 2.Başkanı ve SİAD Başkanı Rafet Orhan, İstanbul Sinopspor’un sezon sonunda mutlaka şampiyon olacağını söyledi.

Orhan, Çankırı Maruf spor karşılaşması sonrası yaptığı konuşmada, İstanbul Sinop’un birlik ve beraberlik içinde olduğunu belirterek henüz ligin ikinci haftasındayız ilk iki haftadır ortaya koyulan oyun ve skor gösteriyor ki şampiyonluğun en büyük adayı İstanbul Sinopspor'dur.
Orhan "İstanbul Sinopspor bu yıl şampiyonluk için müthiş bir mesafe kaydetti. Şampiyonluk şansını sonuna kadar kovalayacağız. İstanbul Sinop spor 'u hak ettiği yere yükselteceğiz. İstanbul da taraftarı olan en büyük il takımıdır. En büyük taraftarına da şampiyonluk yakışır.
Biz takımımıza inanıyoruz ve güveniyoruz. İyi bir takım kurduk. Bu takımın hedefi en başından beri şampiyonluktur. Bütün arkadaşlarımızla beraber buna en başından beri inanıyoruz. İstanbul Sinop spor sezon sonunda ya şampiyon olacak ya şampiyon olacak. Başka yolu yok." ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.