HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ekim 2017 Çarşamba

ÖZGÜR SUBAŞI VE ŞEBNEM CEYHAN GALA TV DE CANLI YAYINDA


  SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMIHer Pazar Saat 22-00 24-00 Da GALA TV De GENÇ BAŞKAN ÖZGÜR SUBAŞI ve SANATÇI ŞEBNEM CEYHAN La Beraber SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI Amatör Futbol ve Profesyonel Camialarla Sizlerleyiz.
 Amatör Futbol ve Profesyonel Spor Kulübü Camialarının Yer Alacağı Bu Güzel Pragramda Siz Değerli Başkanlarımız Yöneticilerimiz Hocalarımız ve Sporcularımızla Beraber GALA TV de Canlı yayınla Beraberiz.SPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR.


Amatör Futbol Camialarının Yer Alacağı ve Tuzla'dan Silivri'ye Kadar İstanbulda ki Bütün Amatör Spor Kulüpleri Ziyaret Ederek Ekranlara Taşıyacağız.
         


Yanımızda Olan ve Bize Destek Olan Herkese Tşk Ederiz.
            BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ.
Her Pazar Saat 22-00 24-00 Da GALA Tv De SPOR SANAT PANORAMA Programıyla Canlı Yayında Sizlerleyiz.


GENÇ BAŞKAN ÖZGÜR SUBAŞI VE SANATÇI ŞEBNEM CEYHAN 


    SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI
Her Pazar Günü Saat 22-00 24-00 Da Canlı Yayında GALA TV de Sizlerleyiz.Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN GALA TV de Canlı Yayında Amatör Futbol ve Profesyonel Spor Kulübü Camialarını Gündeme Getiriyor Amaç Amatör Spor Kulüplerini Ön Plana Çıkarmak.


Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.