HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2017 Cumartesi

ÖZGÜR SUBAŞI VE ŞEBNEM CEYHAN GALA TV DESPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI

 

Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI  ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN  GALA TV de SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI Yapmaya Hazırlanıyor.Amatör ve Profesyonel Spor Kulübü Camiasının Yer Alacağı Program 15 Ekim Pazar Günü Saat 22-00 24-00 Arası GALA TV de Canlı Yayınlanacak.


Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI Tüm Spor Kulübü Camialarının Programımızda Yer Alacağını ve Bizim Yanımızda Olan Herkese Teşekkür ederiz.


Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN GALA TV de Canlı Yayında Sizlerle Beraber.
     SPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR.

              BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.