HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ekim 2017 Salı

ÖZGÜR SUBAŞI VE ŞEBNEM CEYHAN CANLI YAYINDA GALA TV DE


SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMI


 

Her Pazar Saat 22-00 24-00 Da Gala Tv de SPOR SANAT PANORAMA PROGRAMIYLA Sizlerleyiz.


Amatör Futbol ve Profesyonel Spor Kulübü Camialarının Yer Alacağı Bu Güzel Pragramda Siz Değerli Başkanlarımız Yöneticilerimiz Hocalarımız ve Sporcularımızla Beraber GALA TV de Canlı Yayında Beraberiz.


Hep Beraber Amatör Sporu Canlı Yayında Tartışalım Şampiyon Olan Camialarımızı Kutlayalım Düşen Takımlarımızın Üzüntüsüne Ortak Olalım Bizi İzleyen Herkese Teşekkür Ederiz Bizi İzlemeye Devam Edin. 


SPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR.

              BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. 


GALA TV DE SİZLERLEYİZ. 


CANLI YAYINDA SİZLERLEYİZ.
Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI ve Sanatçı ŞEBNEM CEYHAN GALA TV de Canlı Yayında Sizlerle Beraber.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.