HAZIRLIK MAÇLARI

2 Ekim 2017 Pazartesi

Muratbey ile Öznakkaş Puanları Paylaştı.

Muratbey ile Öznakkaş Puanları Paylaştı. 
İstanbul 1. AmatörLig 2. grupta oynanan ilk hafta mücadelesinde Çatalca’nın iki iddialı takımını karşı karşıya getiren maçta Muratbey ile Öznakkaş kozlarını Çatalca Stadı’nda paylaştı.

Kırmızı kartların havada uçuştuğu, Muratbey’in 9 kişi tamamladığı maç karşılıklı  gollerle 2-2 tamamlanırken iki takım da sahadan puanları paylaşarak ayrılmak zorunda kaldı. Taraftarların da büyük ilgi gösterdiği maçta kemik sesleri adeta havada uçuştu. Maçta ilk gol Muratbey’den geldi. Kırmızı Siyahlılar Süper Lig patentli oyuncusu İbrahim Eren’in 6. Dakikada attığı golle 1-0 öne geçti.


Denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen ilk yarıda Öznakkaş’ın beraberlik golü ise 13. Dakikada Ahmet’ten geldi: 1-1. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu. Muratbey 38. Dakikada Semih’in kırmızı kart görmesiyle sahada 10 kişi kaldı. İlk yarıda olduğu gibi ikinci yarıda da ilk gol yine Muratbey’den geldi. Kırmızı Siyahlılar 62. Dakikada Berk Güneş’in golüyle yeniden öne geçti: 2-1.

 Maçın son bölümünde Öznakkaş beraberlik golü için bütün hatlarıyla yüklendi. 73. Dakikada kazanılan penaltı atışını Muzaffer ile gole çeviren Öznakkaş yeniden skora ortak oldu: 2-2. Maçın kalan bölümlerinde kemik sesleri stadın her köşesinden duyuldu. Sakatlıklar nedeniyle maç sık sık dururken Muratbey’de Batuhan, yedek kulübesinden de kaleci Bilal kırmızı kart görünce Kırmızı Siyahlılar kalan sürede mücadelesine 9 kişi devam etmek zorunda kaldı.

Kalan sürede Muratbey 9 kişi oynamasına rağmen rakibine önemli açıklar vermezken Öznakkaş rakibinin sayısal eksikliğini skora çeviremedi. Oldukça gergin ve stresli geçen son bölümde iki takım da başka gol bulamayınca puanlar karşılıklı olarak paylaşıldı. Maçın bitişi ile birlikte maçın hakem triyosu Muratbey taraftarlarının hedef tahtası olurken maç sonrası çıkan gerginlikler iki kulübün yöneticilerinin sağduyulu davranışları sayesinde büyümeden tatlıya bağlandı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.