HAZIRLIK MAÇLARI

1 Ekim 2017 Pazar

Mecidiyeköyspor sezona galibiyetle başladı.

Mecidiyeköyspor sezona galibiyetle başladı.
İstanbul 1. amatör lig 8. grupta mücadele eden Mecidiyeköy sezonun ilk maçında Yahya Kemal Stadı'nda Beşiktaş temsilcisi Boğaziçi Spor'u konuk etti. Karşılaşmayı Ömer Gülhan, Muhammet Furkan Kaya, Ali Dinç hakem üçlüsü yönetti.

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan Şişli temsilcisi zayıf rakibi karşısında zorlanmadı. Yeni sezona Teknik direktör İlhami Kılıç nezaretinde hazırlanan Mecidiyeköyspor baştan sona üstün oynadığı karşılaşmayı Ogeday, Poyraz ve Emre (2)'nin golleri ile4-0 kazanmayı başardı. Bu sonuçla zirveye oturan Mecidiyeköyspor'da Teknik Direktör Kılıç "Sezona galibiyetle başlamak çok önemli. Hedefimiz grubumuzda şampiyon olarak takımımızı yeniden Süper amatör Lig'de görmek. Oyuncularımı gösterdikleri performans için kutluyorum. Bu maçı geride bıraktık. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız."dedi. 

PUAN DURUMU

TOPLU SONUÇLAR

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.